Hasta Yorumları – Doç.Dr. Onur Topçu

Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


İstmosel tanısını ilk duyduğumda telafuz bile edemiyordum. Araştırmalarım neticesinde istmosel konusunda Onur hocanın çok tecrübeli olduğunu öğrendim. Allahım utandırmadı. Onur hoca sayesinde ameliyat sonrası aynı gün evime, çocuklarımın yanına dönebildim. Artık kabus olan lekelenmelerim tamamen geçti. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bahar Y.

Onur hoca işinde çok başarılı, bilgili ve titiz. Hastalığım konusunda beni bilinçlendirdi ve çok rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aylin S.

Doktor Hasan Onur Topçu hocamıza aşırı ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Bütün Sorularıma hiç sıkılmadan cevap verdi.

Tuğçe Y.

Doktor beyin ilgisi ve alakasından çok memnunum.

Nazlı E.

Insanın kendini iyi hissetmesine neden olan mükemmel doktorumuz, bu göreve layık nadir insanlardan kendisi.Bir insan hem güven verip hem de iyi hissettirirse o doktordan ötedir.Bütün ailem seviyor kendisini, ailemin yüzü gülüyor sayesinde.

Elif B.

Hekimin ilgi alakası ve bilgisi tatmin edici düzeyde. Devam edip yakınlarıma önereceğim.

İlayda Ş.

Doktor Hasan Onur bey çok ilgili ve işinde tecrübeli. Güler yüzlü olması rahatlatıcı. Teşekkürler.

Öykü Y.

Hoca inanılmaz bilgili, ilgili ve yardımsever. Gebelik dönemimde de kendisi ile bu surece devam etme kararı aldık.

Aysu Ünal G.

Çok değerli ilgili bir doktor, iyi ki tanıma sansım oldu.

Tuğçe Kübra B.

İletişimi güçlü sakin hoşgörülü ve hastasını rahatlatan bir hekim. Böyle bir hekim Memorial için büyük önem taşımalı.

İlayda Ş.

Hasan Onur bey hem bilgisi hem de tecrübesiyle hastalarını rahatlatan,onlara doğru yolu gösteren,sevecen ve güler yüzü olan bir hekim kesinlikle tüm kadınlara; özelikle endometriozis hastalarına yaklaşımıyla Türkiye de bu alanda zor bulunacak hekimlerden birisi.

Çiğdem Ö.

Her zaman dediğim gibi Onur hocanın hastanenizde olması sizin için büyük bir şans.Hem güler yüzlü,hem samimi, hem yardımcı, hem de elit bir doktor kendisi.

Elif B.

Güler yüzlü, bilgili insana güven veriyor. Bende tavsiye üzerine gelmiştim.çok memnun oldum. Tabi ki bende gözü kapalı tavsiye ederim.

Nuran T.

Çok ilgili, bilgili bir doktordu.

Şeyda A.

Gerçekten hastasıyla çok ilgili ve isinin uzmanı bir doktor. Ilk çocuğumuzun da doktoru Onur Hoca idi. Iletisimimiz hiç kopmadı kendisine olan güvenimizden dolayı hastanenizi tercih ettik..Isini severek yapan, ilgili, uzman, güler yüzlü, güven veren doktorumuzu çok seviyoruz…

Pınar Ö.

İletişimi güçlü, pozitif bir hekim. Kendimi güvende hissediyorum. Memorial öyle bir hekimle çalıştığı İçin bence çok şanslı.

İlayda Ş.

Dünyanın en harika, zeki, sabırlı doktoru. Çok şanslıyım!

Zühal G.

Hasan bey  Zekai tahirde iken annemin ameliyatını gerçekleştirmişti.Özel hastanelerde üç farklı doktorla çok alakasız yorumlar yapılan hastamızın tahlillerine baktı ve acil ameliyata aldı ve şükürler olsun ki annemin hayatını kurtardı.Sonrasındada ilgisini alakasını hiç eksik etmedi.Sağolsun varolsun yolu açık olsun.

İ.K.

Gebelik takibimin altıncı ayında preeklampsi teşhisini koyarak hem bebeğimin hemde benim hayatımı kurtardı. 7 ay 15 günlük olarak sağlıklı bir şekilde bebeğimi dünyaya getirmemi sağladı. Bu süreçte gece gündüz hergün takibimi sağlayan ve her konuda destek olan doktoruma sizin aracılığınız ile çok teşekkür ediyorum. Ve kendisi ile bu süreçte karşılaştığım İçin kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum.

B.D.

Sayın Hocam, Özel hastanede hastalarına sadece gülücükler saçarak ilgilenmek dışında mesleki tecrübenizi, olası riskleri, önlemleri, ikna sürecini ve hastanenizdeki ilgili diğer hekimlere yönlendirmeniz sayesinde oğlum Can’a dokunabiliyor ve koklayabiliyorum. Riskli geçen süreci sizin ve diğer hekimlerin takibinde sağladığımız için çok şanslıyız. Sizi tanımış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Teşekkürler

Ö.K.

Muhteşem bir doktor tam anlamıyla işinin ehli doğm öncesi ve sonrası ilgi süper biz çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyorum tşk ederim.

M.Ş.

Sonuna kadar dinliyor. Bilgili, emin, özellkle idrar kaçırma probelemimden dolayı gitmiştim. Çoğu doktor ameliyat edebileceğini ama daha büyük bir hastane de ameliyat olmamı önermişti. Ama Onur bey’in tecrübesi sayesinde bu şikayetimden tamamen kurtuldum. Ona Çok teşekkür ederim. özellikle güleryüzü insana güven veriyor.

S.İ.

Hasan beyi Hasvak hastanesinde tanıdım.Kendisi genç bir doktor olmasına gerçekten idealist,dikkatli ve bilgili bir doktor.Ben kendimi tam ifade edemezken kendisi sıkıntımı çözdü ve bana netlik kazandırdı.Gerekli tahlillerimi yaparak beni bilgilendirdi,ilaç kullanımıyla ilgili tereddütlerimi giderdi.Başta önyargılı olmama rağmen zaman içinde ilaçların faydasını gödüm ve sıkıntılarım hafifledi.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

E.Z.


Yorumunuzu Gönderin!

    WhatsApp chat
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi