Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Hasan bey  Zekai tahirde iken annemin ameliyatını gerçekleştirmişti.Özel hastanelerde üç farklı doktorla çok alakasız yorumlar yapılan hastamızın tahlillerine baktı ve acil ameliyata aldı ve şükürler olsun ki annemin hayatını kurtardı.Sonrasındada ilgisini alakasını hiç eksik etmedi.Sağolsun varolsun yolu açık olsun.

İ.K.

Gebelik takibimin altıncı ayında preeklampsi teşhisini koyarak hem bebeğimin hemde benim hayatımı kurtardı. 7 ay 15 günlük olarak sağlıklı bir şekilde bebeğimi dünyaya getirmemi sağladı. Bu süreçte gece gündüz hergün takibimi sağlayan ve her konuda destek olan doktoruma sizin aracılığınız ile çok teşekkür ediyorum. Ve kendisi ile bu süreçte karşılaştığım İçin kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum.

B.D.

Sayın Hocam, Özel hastanede hastalarına sadece gülücükler saçarak ilgilenmek dışında mesleki tecrübenizi, olası riskleri, önlemleri, ikna sürecini ve hastanenizdeki ilgili diğer hekimlere yönlendirmeniz sayesinde oğlum Can’a dokunabiliyor ve koklayabiliyorum. Riskli geçen süreci sizin ve diğer hekimlerin takibinde sağladığımız için çok şanslıyız. Sizi tanımış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Teşekkürler

Ö.K.

Muhteşem bir doktor tam anlamıyla işinin ehli doğm öncesi ve sonrası ilgi süper biz çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyorum tşk ederim.

M.Ş.

Sonuna kadar dinliyor. Bilgili, emin, özellkle idrar kaçırma probelemimden dolayı gitmiştim. Çoğu doktor ameliyat edebileceğini ama daha büyük bir hastane de ameliyat olmamı önermişti. Ama Onur bey’in tecrübesi sayesinde bu şikayetimden tamamen kurtuldum. Ona Çok teşekkür ederim. özellikle güleryüzü insana güven veriyor.

S.İ.

Hasan beyi Hasvak hastanesinde tanıdım.Kendisi genç bir doktor olmasına gerçekten idealist,dikkatli ve bilgili bir doktor.Ben kendimi tam ifade edemezken kendisi sıkıntımı çözdü ve bana netlik kazandırdı.Gerekli tahlillerimi yaparak beni bilgilendirdi,ilaç kullanımıyla ilgili tereddütlerimi giderdi.Başta önyargılı olmama rağmen zaman içinde ilaçların faydasını gödüm ve sıkıntılarım hafifledi.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

E.Z.


Yorumunuzu Gönderin!

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi